Follow:

CO POWIESIĆ NAD SOFĄ, CZYLI POMYSŁY NA GALERIĘ ŚCIENNĄ Z ETSY

galeria scienna etsy

         Nie macie jeszcze dość tematu galerii ściennych, prawda? Dziś mam dla Was kilka wartych uwagi znalezisk z Etsy. Wpis kieruję szczególnie do tych, którzy nie wiedzą co powiesić nad sofą (lub w dowolnym, innym miejscu),  a swoje poszukiwania ograniczają do przeglądania popularnych aukcji internetowych. 

          Etsy to amerykański portal, specjalizujący się w kreatywnych wyrobach hand made. Warto tu zajrzeć, jeśli szukamy do swojego domu czegoś oryginalnego, nietuzinkowego i niepowtarzalnego. Ja ostatnio kupiłam malutką osłonkę na doniczkę od przemiłej dziewczyny z Litwy i ciekawe grafiki z USA, które muszę wydrukować i oprawić. Możecie tu znaleźć także wielu twórców z naszego kraju. Płacić na Etsy można na przykład za pomocą Paypal, koszt przesyłki do Polski zawsze jest umieszczony przy danym produkcie, także od razu widać na jaką cenę się decydujemy, a wszystko przebiega szybko i sprawnie. Jeśli szukamy konkretnego przedmiotu, na głównej stronie wystarczy zaznaczyć interesujące nas opcje, podobnie jak na innych portalach tego typu:

zakupy na Etsy

 

Jak widzicie, żadna trudność, a często można tu trafić na naprawdę ciekawe rzeczy.

 

GALERIA ŚCIENNA – PROPOZYCJE Z ETSY

 

No i właśnie, zobaczcie przykładowe propozycje warte uwagi. Jestem ciekawa czy coś Wam wpadnie w oko? Tradycyjnie możecie zapisać zdjęcia na Pinterest i wrócić do nich później. 

 

 

etsy sztuka

 

 

 

grafiki etsy

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

etsy driftwoodinteriors

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

Do kupienia tutaj

 

Do kupienia tutaj

 

Zachęcam Was do wspierania naszych twórców, ale także do przyjrzenia się temu, co oferują zagraniczni sprzedawcy. Myślę, że oryginalny, niepowtarzalny dom jest na wyciągnięcie ręki. Etsy oferuje szeroki wybór produktów, w różnych kolorach, w różnych stylach i każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Jestem ciekawa czy kupowaliście już coś na tym portalu? Zdarza Wam się zamawiać do domu coś z zagranicy? Jak Wam się podobają moje propozycje? Widzicie tu coś dla siebie?

Ściskam!

podpis

Share on
Previous Post Next Post

You may also like

 • Ksiu.
  Super propozycje! Ostatnia bardzo, ale to bardzo mnie zauroczyła! Pozdrawiam już ze słonecznej Hiszpanii. beso

 • Cześć Kasiu. Do tej pory jeszcze nic nie kupiłam na etsy. Choć kiedyś był taki moment, że miałam sporo w koszyku;). A z Twoich propozycji wybrałabym coś w mojej ulubionej tonacji #blueandwhite i tą przedostatnią abstrakcję.

 • Kerri

  Hi there, please note that the image of six different navy blue tropical leaves contains copies of my original artwork, and it infringes on my intellectual property. I would ask that you please remove this image, as well as the links to the Etsy store in question. I did try to contact you directly but couldn’t find a way to do so other than commenting here. If you’d like to contract me please feel free and I will provide more information. Thank you, Kerri

  • Hi Kerri, I asked for permission for using this picture in store and I received it, but If I understand well these pictures were stolen from you? I will remove them or I could link to your store If you wish! I’m sorry someone stole them from you… 🙁

   • Kerri

    Thank you for offering to remove the photos and the link to the other Etsy shop, I really appreciate it.Three of the six images shown are direct copies of my artwork, which you can see on my Etsy store, https://www.etsy.com/au/listing/184120872/tropical-leaf-ii-watercolor-print-in. It’s so difficult to stop this kind of thing, but I do appreciate your help. I’m happy for you to either remove the other link and image, or link to my shop, whichever you prefer. Thanks again for your assistance, and have a great day, Kerri

    • Hi again Kerri! I changed the picture and link, also I changed a picture on my Pinterest graphic, and I will pin the correct one. I hope it’s fine for you and please know I’m always ready to help when it comes to protecting copyrights! Have a great day! <3

     • Kerri

      Oh thank you so much, I really appreciate that 🙂 Ypu have a wonderful day too, and thanks again!

     • No problem, I’m glad I could help! <3

Close