Follow:

O MNIE

zdjecieomnie Cześć, miło mi Cię poznać! Odkąd zaczęłam moją przygodę z urządzaniem (a było to jakieś 6 lat temu), przeszłam przez fascynację różnymi stylami, zmieniałam koncepcję milion razy. Zawsze szukałam inspiracji i pomocy na różnych forach, blogach i portalach. Ciężko było jednak  znaleźć wszystkie interesujące mnie informacje w jednym miejscu. Znasz to skądś? Owszem, nie brakuje portali czy blogów traktujących o wnętrzach, urządzaniu i designie. Nie do końca jednak są one zgodne z moją stylistyką i poczuciem estetyki (poza kilkoma wyjątkami oczywiście) .
     

     I voilà, oto jestem! To tu chcę stworzyć takie miejsce, gdzie będzie wszystko to, co kocham we wnętrzach. Po cichu (lecz gorąco…) liczę na to, że i Tobie się spodoba. Aby tak się stało, obiecuję Ci, że o gustach podyskutujemy tu do woli, będziemy zaglądać w piękne miejsca i uczyć się od najlepszych. Poszukamy dodatków z klasą, pogadamy o kolorach, a może poprzestawiamy meble u Ciebie?
Jeśli jesteś projektantem albo po prostu wnętrzarskim wyjadaczem, znasz się na urządzaniu i masz ochotę podzielić się swoim zdaniem- zostań koniecznie! Jestem ciekawa Twojej wiedzy i poczucia estetyki, której naokoło wciąż mi brakuje.
Chciałabym, żeby coraz więcej ludzi poczuło, że to jak mieszkamy, jakimi przedmiotami się otaczamy, jakich kolorów używamy, ma znaczenie. Nasze domy nie mogą być nijakie, bo my tacy nie jesteśmy. Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie inspiracją, a ja będę mogła służyć Ci pomocą. 
To, co jeszcze kocham to podróże, pasjonuje mnie fotografia, ale zawsze i wszędzie, najważniejsza jest Rodzina. To dla mnie zaszczyt, że chcesz poznać mnie lepiej. Zostań na dłużej, bo warto. Będzie pięknie.

 

podpis

 

 

Zapraszam : Facebook, Instagram, Pinterest, Bloglovin

Chodź po więcej : SIMPLY NEWSLETTER 

 

 

 

Share on
Close