Follow:

WPIS NIE DO KOŃCA WNĘTRZARSKI

              Cześć kochani! Dzisiejszy wpis nie będzie wnętrzarski….no przynajmniej nie do końca. Mam dla Was parę ogłoszeń “okołoblogowych” . Przeczytajcie!

Kto śledzi mojego bloga na FB zapewne widział wczorajszą notatkę, jednak dla tych z Was, którzy FB nie posiadają (tak, tak , są tacy!), postanowiłam i tutaj ją zamieścić. To chyba najlepsze miejsce, żeby do Was wszystkich dotrzeć 🙂
Otóż…

 

1. Podziękowanie.
Najpierw to, co najważniejsze! Raz jeszcze dziękuję, że zaglądacie na bloga i czytacie moje wpisy. W każdy z nich wkładam mnóstwo pracy i serca, dlatego ogromnie mnie cieszy, kiedy spotykają się z Waszym zainteresowaniem. Choć ciężko to wyrazić przez ekran komputera, Wasza obecność dodaje mi skrzydeł! 

 

2. Częstotliwość wpisów.
Od tej pory posty na blogu będą się ukazywały raz w tygodniu, konkretnie we wtorki.

 

Nie, nie znudziło mi się. Nie, nie odpuszczam. Nie, nie wymiękłam. 🙂 

 

Moja lista tematów na wpisy ciągle rośnie! Jednak żeby zrealizować nowe plany związane z blogowaniem, a jednocześnie dostarczać Wam pełnowartościowych treści (nie uznaję wpisów “zapchajdziur”!), przechodzę do tego trybu. Co będzie dalej… Stay tuned! 

 

3. Planuję nową serię wpisów na blogu.
Właściwie od początku była w moich założeniach i myślę, że teraz jest dobry moment żeby ją zacząć, ale chciałabym znać Wasze zdanie! Tematem serii będą: WASZE WNĘTRZA.
Pomyślałam, że super byłoby zobaczyć jak mieszkacie Wy: Czytelnicy Simply Interiors, albo inne Osoby, które być może nie znają mojego bloga, ale miałyby ochotę pokazać swoje 4 kąty.
Dlatego, dajcie znać czy zainteresowałyby Was takie wpisy, oraz czy znacie kogoś, kto może zainspirować nas tym, jak mieszka?
Czekam na Wasze wiadomości i maile! Jeśli macie jakieś pytania w tym temacie, również się nie wahajcie.

 

4. Chodzi mi po głowie konkurs…
Chcielibyście? Konkurs…z nagrodami? Będą chętni???

 

To tyle na dziś. Odezwijcie się koniecznie w komentarzach co sądzicie o konkursie i o pomyśle na nową serię?  Zaciekawią Was takie wpisy? 

 

Ściskam,

 

podpis
Share on
Previous Post Next Post

You may also like

  • Ela

    Cześć Kasiu, nadrabiam zaległości 😉
    Bardzo fajny pomysł 😚

Close