Chciałabyś pięknie mieszkać, ale urządzanie Cię onieśmiela?

Może wręcz uważasz, że się do tego nie nadajesz, nie masz talentu, dobrego gustu? 

W efekcie wcale nie wiesz, jak połączyć wybrane style, a Twój dom to jeden wielki misz masz, w którym Ty wcale dobrze się nie czujesz!

Nie potrafisz przenieść inspiracji na swoje podwórko, z zazdrością patrzysz jak urządzają się inne kobiety i stwierdzasz, że Ty się do tego po prostu nie nadajesz...

Jeśli tak, ten mini kurs jest dla Ciebie!

Od czego zacząć urządzanie domu, aby twoje wnętrza w końcu były spójne i pełne charakteru?

Poznaj strategię krok po kroku!

Ten mini kurs pokaże ci, czemu twój dom to ciągły misz-masz. Dzięki niemu ustalisz kolejne kroki działania i dowiesz się jak stworzyć spójne wnętrza, które będą zachwycały ciebie i twoich gości!

Nawet jeśli teraz sądzisz, że się do tego kompletnie nie nadajesz…

  • Patrzysz na piękne zdjęcia wnętrz w internecie i myślisz sobie: “Ja tak nie potrafię”!
  • Gdy kupujesz nowe dodatki, często okazuje się, że choć w sklepie bardzo ci się podobały, to w domu nic do siebie nie pasuje…
  • Twój dom to chaos, ale nie potrafisz określić, co tak naprawdę robisz źle...czy to brzmi znajomo...?

To jeszcze bardziej cię zniechęca do tego, aby działać w swoich wnętrzach...

Zdajesz się na szybkie decyzje, chaotyczne wybory i finalnie nie jesteś zadowolona z efektów?

Mini Kurs "5 kroków do wnętrz, które zachwycają" przygotowałam z myślą o tych z was, które czują się kompletnie zagubione w urządzaniu i nie wiedzą, jak wyjść z tego błędnego koła!

czas to zmienić!

LEKCJA #1

ZOBACZ CO ZAWIERA MINI KURS

Lekcja 1 pomoże Ci zastanowić się, jak jest teraz. Spojrzysz na swoje mieszkanie inaczej niż do tej pory, postawisz “wnętrzarską diagnozę” swojego otoczenia. Bez tej lekcji nie sposób ruszyć dalej!


LEKCJA #2

Nikt nie jest idealny, więc to będzie lekcja o błędach. Zarówno tych, które popełniamy w urządzaniu wnętrz, jak i o błędnych przekonaniach, które są w naszej głowie. Powiemy sobie, jak je przezwyciężyć, abyś już nigdy nie wątpiła w swoje umiejętności dekoratorskie!


LEKCJA #3

W tej lekcji dowiesz się, dlaczego Twój dom nie jest spójny i co zrobić, aby to zmienić! (spojler: musisz poznać swój styl!)

LEKCJA #4

Po 3 lekcjach teorii (bardzo ważnej!) przejdziemy wreszcie do działania! To moja ulubiona lekcja tego kursu i założę się, że Tobie też się spodoba! Zobaczysz, jakie ćwiczenie pomoże Ci odkryć swój styl, będzie też zadanie do wykonania! 


LEKCJA #5

W ramach podsumowania naszego mini kursu ułożymy plan działania dla Twoich wnętrz! Dowiesz się, co możesz zrobić dalej, aby przejść od teorii do praktyki i cieszyć się spójnym domem.

5 KROKÓW DO WNĘTRZ, KTÓRE ZACHWYCAJĄ
⭐️95zł⭐️

MINI KURS

Kurs jest przygotowany do Twojej samodzielnej pracy.


Jak wygląda kurs od środka?
⭐️5 lekcji w pięknej wizualnej oprawie
⭐️5 zadań do wykonania + 2 karty pracy
⭐️format PDF (możesz pracować na komputerze, na telefonie, możesz wydrukować kurs i włożyć do segregatora)
⭐️Dostajesz dostęp na rok do platformy kursowej, pracujesz kiedy ci wygodnie i wracasz do kursu, jeśli tego potrzebujesz

Kilka lat prowadzenia bloga wnętrzarskiego, urządzanie własnego mieszkania,
a przede wszystkim rozmowy z moimi Czytelniczkami pokazały mi, jak ważne jest, aby odkryć swój styl, ZANIM przejdziemy do etapu kupowania mebli i dodatków.

W internecie jest mnóstwo praktycznych porad, ale nikt nie pokazuje Ci, jak naprawdę zabrać się za urządzanie, od czego zacząć...dlatego gdy przychodzi do działania, w twojej głowie jest totalny misz-masz!

Na własnym przykładzie przekonałam się, że urządzenie domu może być świetną przygodą i przyjemnością, pod warunkiem, że dobrze wiesz, w jakim kierunku chcesz iść! Zapraszam, abyś odkryła swój styl razem ze mną!

Hej, mam na imię Kasia!

Mi też kiedyś wydawało się, że dekorowanie wnętrz to wiedza tajemna tylko dla wybranych i że nigdy nie będę wiedziała, jak urządzić wyjątkowy dom dla siebie i mojej rodziny!

5 KROKÓW DO WNĘTRZ, KTÓRE ZACHWYCAJĄ
⭐️95zł⭐️

MINI KURS

Kurs jest przygotowany do Twojej samodzielnej pracy.


Jak wygląda kurs od środka?
⭐️5 lekcji w pięknej wizualnej oprawie
⭐️5 zadań do wykonania i 2 karty pracy
⭐️format PDF (możesz pracować na komputerze, na telefonie, możesz wydrukować kurs i włożyć do segregatora)
⭐️Dostajesz dostęp na rok do platformy kursowej, pracujesz kiedy ci wygodnie i wracasz do kursu, jeśli tego potrzebujesz

© 2022 SIMPLY INTERIORS BY KATARZYNA ZIOBRZYŃSKA