Cześć! Mam na imię Kasia i pomogę Ci urządzić wnętrza zgodne z Twoim stylem. Moimi wpisami inspiruję do wyjścia poza utarte schematy, udowadniam, że nawet w małym mieszkaniu w bloku da się stworzyć wyjątkową przestrzeń, pomagam znaleźć własny styl i odkrywam przed Wami tajniki dekorowania.

Zero tajemnic, bo każda z nas zasługuje na piękny dom i powinna umieć tak go urządzić, aby czuli się w nim dobrze wszyscy domownicy.

Jeśli na widok pięknych wnętrz mocniej bije Ci serce, ale urządzanie własnego domu spędza Ci sen z powiek– jesteś we właściwym miejscu!

Simply Interiors to blog o dekorowaniu, na którym znajdziesz wiele inspiracji zza oceanu, moje wnętrza, jako przykład na to, że da się pięknie mieszkać (tak, nawet w bloku) oraz wiele porad, dzięki którym w końcu ruszysz z miejsca!

Znajdziesz tutaj także sklep online z wyjątkowymi poszewkami na poduszki– jeśli chcesz obserwować kulisy prowadzenia sklepu, śledzić nowości i moje domowe kadry- koniecznie dołącz do mnie na Instagramie!

Poniżej 4 wpisy, które powinnaś przeczytać na początek, aby wreszcie ruszyć z miejsca i zacząć tworzyć wnętrza w Twoim stylu!

Zobacz ulubione wpisy moich Czytelniczek!

 

Close