JAK ZAARANŻOWAĆ MAŁY STOLIK KAWOWY

Ostatnio spróbowałam swoich sił w nagrywaniu krótkich filmów- muszę przyznać, że cały proces sprawia mi ogromną frajdę, choć jest niesamowicie czasochłonny! 

Przygotowanie filmiku, który dziś chcę Wam pokazać, zajęło mi około… 6 godzin, a więc mniej więcej tyle, co przygotowanie wpisu na blogu! W sumie wspominam o tym tylko dlatego, że nie chciałabym, abyście pomyślały, że hmm, z braku laku wrzucam tu jakiś 30 sekundowy filmik, zamiast tradycyjnego tekstu i zdjęć. Nie, to zupełnie nie tak! Pomyślałam, że od czasu do czasu fajnie zmienić troszkę formułę wpisu i pokazać Wam coś innego. 

Poza tym, może w przerwie między pieczeniem ciast, sprzątaniem, a malowaniem pisanek chętnie podejrzycie, jak wygląda to moje dekorowanie mieszkania w praktyce. Na pierwszy ogień idzie stolik kawowy i jeden z moich ulubionych sposobów na upiększanie tej małej przestrzeni. 

Jeśli nigdy do tej pory nie próbowałyście tworzyć takich aranżacji, rozejrzyjcie się wokół, bo z pewnością gdzieś na półkach, czy w szafie kryją się skarby, które warto wyeksponować na stoliku kawowym. A w związku z tym, że zbliżają się Święta Wielkanocne, na książkach możecie ustawić na przykład zająca lub miseczkę z pisankami- wszystko to, co sprawia Wam radość samą swoją obecnością i wyglądem.

Zapraszam na filmik i czekam na Wasze wrażenia, bo tylko w ten sposób dowiem się, czy chcecie ich więcej, czy może raczej sobie darować i trzymać się tradycyjnej formuły wpisów 🙂

Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!

 

 

 

podpis

Chcesz więcej inspiracji? Dołącz do mnie na Facebooku!

Zapraszam Cię również na mój ulubiony Instagram!

Koniecznie zobacz też mój  Pinterest!

Będzie mi bardzo miło Cię poznać!🙂

Follow my journey

Close