JAK ZAARANŻOWAĆ MAŁY STOLIK KAWOWY

Ostatnio spróbowałam swoich sił w nagrywaniu krótkich filmów- muszę przyznać, że cały proces sprawia mi ogromną frajdę, choć jest niesamowicie czasochłonny! 

Przygotowanie filmiku, który dziś chcę Wam pokazać, zajęło mi około… 6 godzin, a więc mniej więcej tyle, co przygotowanie wpisu na blogu! W sumie wspominam o tym tylko dlatego, że nie chciałabym, abyście pomyślały, że hmm, z braku laku wrzucam tu jakiś 30 sekundowy filmik, zamiast tradycyjnego tekstu i zdjęć. Nie, to zupełnie nie tak! Pomyślałam, że od czasu do czasu fajnie zmienić troszkę formułę wpisu i pokazać Wam coś innego. 

Poza tym, może w przerwie między pieczeniem ciast, sprzątaniem, a malowaniem pisanek chętnie podejrzycie, jak wygląda to moje dekorowanie mieszkania w praktyce. Na pierwszy ogień idzie stolik kawowy i jeden z moich ulubionych sposobów na upiększanie tej małej przestrzeni. 

Jeśli nigdy do tej pory nie próbowałyście tworzyć takich aranżacji, rozejrzyjcie się wokół, bo z pewnością gdzieś na półkach, czy w szafie kryją się skarby, które warto wyeksponować na stoliku kawowym. A w związku z tym, że zbliżają się Święta Wielkanocne, na książkach możecie ustawić na przykład zająca lub miseczkę z pisankami- wszystko to, co sprawia Wam radość samą swoją obecnością i wyglądem.

Zapraszam na filmik i czekam na Wasze wrażenia, bo tylko w ten sposób dowiem się, czy chcecie ich więcej, czy może raczej sobie darować i trzymać się tradycyjnej formuły wpisów 🙂

Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!

 

 

 

podpis

Chcesz więcej inspiracji? Dołącz do mnie na Facebooku!

Zapraszam Cię również na mój ulubiony Instagram!

Koniecznie zobacz też mój  Pinterest!

Będzie mi bardzo miło Cię poznać!?

Follow my journey

Close