BLOG I CO DALEJ?

Stęskniłam się za pisaniem i za Wami tutaj 😉 Cisza nie była jednak spowodowana moim lenistwem, czy rezygnacją z blogowania. Co to, to nie! Prowadzę bloga od ponad 2 lat i bardzo to lubię, uwielbiam kontakt z Wami, budująca jest dla mnie świadomość, że znajdujecie tu garść inspiracji i wiedzy o wnętrzach, że odkrywacie nową estetykę.

Tworząc to miejsce zawsze miałam nadzieję, że nie będzie ono tylko moim hobby, ale zaprowadzi mnie o krok dalej… Blog pozwolił mi niesamowicie rozwinąć się w temacie wnętrz, czuję się pewniejsza siebie, wiem, czym chcę się zajmować, poznałam wiele nowych osób. Planuję zatem iść do przodu, a to, jak się domyślacie, musi owocować zmianą priorytetów i przerzuceniem koncentracji na inne tory.

SYPIALNIA W BLOKU

No dobra, nie będę już taka tajemnicza i powiem Wam, o co chodzi! Jeśli śledzicie mój Instagram (Nie? Zatem koniecznie wpadnijcie się przywitać!) to być może już wiecie, że jestem w trakcie tworzenia pierwszej kolekcji poduszek i chcę spełnić jedno ze swoich marzeń, jakim jest własny sklep internetowy. To dopiero początek tej drogi, właściwie może nie powinnam nawet o tym jeszcze mówić?? 🙂

Chcę jednak żebyście wiedziały, skąd nagła cisza na blogu i co porabiam, zamiast tworzyć nowe wpisy! Poza tym, samo mówienie na głos o nowych planach napędza mnie do działania i sprawia, że wychodzę trochę ze swojej bezpiecznej skorupki i to, co do tej pory było tylko w moich myślach, zaczyna przybierać realną formę.

Skąd pomysł na poduszki?

To jeden z moich ulubionych elementów wystroju, który w bardzo prosty sposób pozwala odmienić wnętrze. Przeglądając inspiracje, zawsze zwracam uwagę, jakie kolory i wzory wybrano do danego pomieszczenia. Wiem, że Wy także je lubicie: ilekroć pokazuję te cudeńka, które uszyła mi moja mama, zachwytom nie ma końca!

poduszki

O poduszkach myślałam już kiedyś i ta myśl zakiełkowała we mnie ponownie. Tym razem jednak postanowiłam działać, a nie tylko zastanawiać się, czy mam szansę albo co powiedzą inni! Nie wiem jeszcze, kiedy będzie można je kupić… W świecie idealnym pewnie dałoby się pracować, zajmować się dziećmi, domem, pisać bloga, prowadzić własny biznes i mieć chwilę tylko dla siebie… Biorąc jednak pod uwagę, że doba nie jest z gumy, regularne pisanie jest jak drugi etat (kto próbował, ten wie!), a rodzina jest moim priorytetem, to jak same rozumiecie, chwilę to potrwa!

Nie zrezygnuję z pisania, ponieważ za bardzo to lubię i chciałabym, abyście towarzyszyły mi w tej wnętrzarskiej przygodzie! Nie mogę się doczekać, aż w końcu pokażę Wam, co planuję! Jeśli zatem jesteście ciekawe, lubicie poduszki i macie ochotę zobaczyć jak powstaje mój sklep, bądźcie ze mną koniecznie! Z pewnością dużo na ten temat będzie na Insta stories, ale zaglądajcie i tutaj. Postaram się zamieszczać różnorodne wpisy, tak, aby każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

No to jak, kto będzie mnie wspierał na tej nowej drodze?? 🙂 Liczę na Was!

Ściskam!

podpis

Chcesz więcej inspiracji? Dołącz do mnie na Facebooku!

Zapraszam Cię również na mój ulubiony Instagram!

Koniecznie zobacz też mój  Pinterest!

Będzie mi bardzo miło Cię poznać!?

Follow my journey

Close