GALERIA ŚCIENNA W POKOJU DZIECIĘCYM- INSPIRACJE

Pluszowe zwierzaki to najwierniejsi towarzysze lat dziecięcych. Żadna inna zabawka nie utuli tak do snu, żadna nie przetrwa wszelkich napadów złości, czy wleczenia co noc po podłodze, w kierunku pokoju rodziców… 

Dziś właśnie o zwierzakach będzie, ale w trochę innej wersji- pozostajemy jednak w pokoju dziecięcym.

 

 

Bardzo chętnie wracam do tematu galerii ściennych. Po pierwsze, myślę, że w tej kwestii jest jeszcze wiele do napisania- wszelkie wnętrzarskie grupy internetowe utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Po drugie, jak zawsze liczę na to, że znajdziecie tu inspirację, ciekawy pomysł, który będziecie chcieli wykorzystać u siebie. Czasem szukamy nietuzinkowych rozwiązań, kombinujemy, a proste opcje i tak finalnie okazują się najlepsze. Być może tak będzie i dzisiaj? Dajcie znać w komentarzach!

 

Puste ściany są smutne, chyba że właśnie taki minimalistyczny styl lubicie i jest on zgodny z tym, co Wam w duszy gra. Ja jednak wolę, gdy ściany również stanowią element wystroju i dla tych, którzy czują podobnie, dziś mam ciekawą propozycję.

Obrazki do druku, które zobaczycie poniżej, ujęły mnie swoją prostotą i urodą. Są słodkie, ale nie przesłodzone, wywołują uśmiech i zaciekawienie najmłodszych (sprawdzone!) Można zawiesić je w spokojnym, symetrycznym układzie lub stworzyć z nich ciekawą opowieść, łącząc ze zdjęciami, grafikami, czy napisami w ramkach. Tutaj mamy pełną dowolność, zachęcam Was do wykazania się kreatywnością! Niewątpliwą zaletą tych sympatycznych zwierzaków jest to, że będą pasowały zarówno w pokoju maluszka, jak i u starszaka- nie są zbyt dziecinne, ani zbyt pstrokate. Znalazłam je na Etsy- mam nadzieję, że kojarzycie tę stronę- wspominałam o niej w tym wpisie

Sądzę, że mogą być ciekawą alternatywą dla bardzo popularnych obrazków w klimacie scandi, na które ja, prawdę mówiąc, nie mogę już patrzeć!

A zatem, tak dla odmiany, komu króliczka, komu osiołka, a kto woli tygryska?

 

pokoj dzieciŹródło: Etsy

 

Źródło: Etsy 

 

Źródło: Etsy

 

Źródło: Etsy

 

No sami powiedzcie, czy nie są urocze? U nas wprawdzie galeria jeszcze nieskończona, ale żyrafa już się rozgościła i czeka na swoje towarzystwo.

 

 

A może macie inne ciekawe pomysły na ściany w pokoju dziecięcym? 

 

 

podpis

Jeśli jeszcze nie jesteś ze mną na Facebooku, to gorąco Cię zachęcam!

Możesz dołączyć do mnie również na Instagramie!

Zapraszam Cię także na mój Pinterest!

Będzie mi bardzo miło ?

Follow my journey

Close