plan lekcji do wydruku

PLAN LEKCJI DO DRUKU

       Choć ciężko w to uwierzyć wakacje dobiegają końca. Jestem ciekawa, gdzie wypoczywaliście w tym roku? Udało Wam się wyjechać w jakieś ciekawe miejsca? Napiszcie w komentarzu! A dziś mam dla Was mały prezent. Dla wszystkich, którzy w oczekiwaniu na pierwszy powakacyjny dzwonek pomału wybierają zeszyty i plecaki dla swoich pociech. 

        Pamiętacie zaproszenia urodzinowe dla dzieci, które dla Was przygotowałam? W każdej chwili możecie je pobrać tutaj. Tym razem mam coś na miłe rozpoczęcie roku szkolnego i jednocześnie zakończenie wakacji:  plany lekcji do druku. Myślę, że będą fajną alternatywą dla tych dostępnych w sklepach. Dobrze jest mieć wybór, dlatego przygotowałam kilka: w poziomie, w pionie, w różnych kolorach i z różnymi grafikami! Sami oceńcie (wraz z małymi uczniami), które z nich chcecie wydrukować. Później wystarczy przyczepić je na lodówce, tablicy korkowej nad biurkiem, czy włożyć do ramki. Z pewnością będą miłym, estetycznym dodatkiem w dziecięcym pokoju!

 

plan lekcji do druku

 

JAK POBRAĆ PLANY LEKCJI?

Aby pobrać plany lekcji (a jest ich aż 10 do wyboru!), wystarczy kliknąć zdjęcie poniżejJeśli nie potrzebujecie planów na już, przypnijcie zdjęcie na Pintereście i skorzystajcie z niego w dowolnej chwili lub podzielcie się z innymi!

 

plan lekcji do druku

Plany lekcji możesz  pobrać jedynie na własny użytek.

Zabrania się: wykorzystywania ich w celach komercyjnych, modyfikowania, sprzedawania, umieszczania na własnej stronie internetowej.

 

 

 

Jestem bardzo ciekawa czy Wam się spodobają! Dajcie znać w komentarzu albo napiszcie do mnie!

Będzie mi bardzo miło, jeśli podeślecie linka do tego wpisu komuś z Waszych znajomych, kto również szuka ładnego planu lekcji do pokoju dziecka.

 

To tyle na dziś! 

Ściskam Was mocno!

 

ps. Plany lekcji uzyskały pozytywną opinię “Rodzinnego Komitetu Dziecięcego” :

 

podpis

 

Jeśli jeszcze nie jesteś ze mną na Facebooku, to gorąco Cię zachęcam!

Możesz dołączyć do mnie również na Instagramie!

Zapraszam Cię także na mój Pinterest!

Będzie mi bardzo miło ?

Follow my journey

Close