thibaut

TKANINY THIBAUT W KOLORACH LATA + MAŁA NIESPODZIANKA

             Jesteście już na wakacjach, czy dopiero czekacie na upragniony urlop? Nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej lubię spędzać czas nad morzem. Zanim jednak wyjadę, chciałabym skończyć plan mojej sypialni, której fragment mogliście podejrzeć na Instagramie. W związku z tym, od paru dni przeglądam tkaniny na poduszki i staram się wszystko złożyć w całość.

             Cudownie jest mieć duży wybór, choć mnogość opcji może w pewnym momencie przytłaczać. Dlatego postanowiłam ograniczyć się do tkanin jednej marki. Mój wybór padł na amerykańską klasykę, czyli Thibaut. Założona w Nowym Jorku, w 1886 roku firma jest najstarszym, nieprzerwanie działającym producentem tapet w USA. W 1960 roku poszerzyła swoją ofertę o kolekcję przepięknych tkanin. Naprawdę jest z czego wybierać! Ich wzory, kolory i jakość zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta!

 

 

Sami tylko spójrzcie, jak fantastycznie prezentują się we wnętrzach. Dobry materiał to jeden z tych elementów, na który warto zwrócić uwagę, szczególnie jeśli poduszki w ciągu dnia są często wykorzystywane przez domowników. Tak jest na przykład u mnie i niestety tańsze wersje nie spełniły swojej funkcji: szybko przestały wyglądać estetycznie.

 

tkaniny thibaut

 Źródło: Robert Frank Interiors/ Zdjęcie: Clark Dugger Photography

 

tkaniny thibaut

Źródło: www.thibautdesign.com

 

materialy thibaut

Źródło: www.thibautdesign.com

Wiele sklepów ma w swojej ofercie zarówno tapety, jak i tkaniny Thibaut- ja zdecydowałam się na zakupy po sąsiedzku, u Dominiki z Hinteriors Chciałabym Wam pokazać wybrane modele, w przepięknych paletach kolorystycznych. W końcu mamy lato, a tkaniny to jeden z najlepszych sposobów, aby zatrzymać je w domu na dłużej. No i jedna z najprostszych metod na odświeżenie wnętrza, poprzez zmianę koloru czy wzoru.

 

RIVERA EMBROIDERY/ KOLEKCJA: MONTEREY

 

tkaniny thibaut

PEACOCK GARDEN/ KOLEKCJA: BRIDGEHAMPTON

 

tkaniny thibaut

DONEGAL/ KOLEKCJA: MONTEREY

 

tkaniny thibaut

GISELLE/ KOLEKCJA: IMPERIAL GARDEN

 

tkaniny thibaut

NAVESINK/ KOLEKCJA: GREENWOOD

 

tkaniny thibaut

MIDLAND/ KOLEKCJA: BRIDGEHAMPTON

 

tkaniny thibaut

TRELAWNY DAMASK/ KOLEKCJA: IMPERIAL GARDEN

 

tkaniny thibaut

BOHEMIAN STRIPE/ KOLEKCJA: MONTEREY

 

SUMMER STRIPE/ KOLEKCJA: SUMMER HOUSE

 

tkaniny hinteriors

MOLOKINI/ KOLEKCJA: BISCAYNE

 

thibaut

HALIE/ KOLEKCJA: ENCHANTMENT

 

PAGODA GARDEN/ KOLEKCJA: IMPERIAL GARDEN

thibaut

HELENA/ KOLEKCJA: RICHMOND

Na koniec mam małą niespodziankę! W sklepie HINTERIORS czeka na Was, moich Czytelników 10% zniżki na tkaniny marki Thibaut. Wszystkie dostępne wzory i kolory są na stronie producenta, o TUTAJ. Jeśli znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu, skontaktujcie się z Dominiką, która wyśle zdjęcia próbek i chętnie doradzi przy wyborze.

Aby uzyskać rabat należy podać hasło: SIMPLY INTERIORS 🙂

Zniżka obowiązuje do końca wakacji, a więc do 31.08.2017.

Udanych zakupów!

 

 

Ściskam!

 

podpis

Follow my journey

Close