ankieta

TWÓRZ BLOGA RAZEM ZE MNĄ-ANKIETA

            Koniec grudnia to zazwyczaj moment na podsumowania, nowe pomysły i plany. Dobrze jest spojrzeć wstecz i przeanalizować ostatnie 12 miesięcy, spojrzeć chłodnym okiem na to, co udało nam się zrealizować oraz spisać cele na kolejny rok.

            Bardzo potrzebowałam trochę przystopować i nie spędzać każdego wieczoru przy komputerze, dlatego ostatnie dni roku to dla mnie czas odpoczynku, czas z rodziną. Jest to także moment, w którym staram się podsumować pierwszy rok prowadzenia bloga. Jak wiecie zaczynałam od zera, nigdzie w sieci nie byłam szczególnie aktywna, nikt mnie nie znał, wszystko było dla mnie nowe. Notuję pomysły na nadchodzące miesiące, zapisuję czego nie udało mi się zrobić do tej pory, mimo iż bardzo mi na tym zależało, co było super, a co może niekoniecznie się sprawdziło?  Takie działanie pozwala mi przelać wszystkie kłębiące się w głowie myśli na papier i planować spokojnie kolejny rok.

I tu dochodzimy do najważniejszego punktu! Moje planowanie to jedno, nie piszę jednak dla siebie. Chciałabym także poznać Wasze zdanie o tym miejscu, dowiedzieć się co mogę ulepszyć, czego powinno być więcej, a z czego być może zrezygnować? No i przede wszystkim chciałabym bardziej poznać Was, moich Czytelników. Mam oczywiście statystyki bloga w Google Analytics, więc co nieco już wiem. Myślę jednak, że najlepszym podsumowaniem i miejscem, w którym sami będziecie mogli się wypowiedzieć jest ankieta. Wypełnienie jej zajmie dosłownie parę minut, a rezultat będzie dla mnie najlepszą wskazówką na kolejny rok. Ankieta jest anonimowa, a wypełniając ją z pewnością będziecie mieli wpływ na to, co pojawi się na blogu.

To jak, działamy razem? 🙂 

 

CHCĘ WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

 

Z góry bardzo Wam dziękuję za każdą poświęconą minutę!

Ściskam!

 

podpis

 

Jeśli jeszcze nie jesteście ze mną na Facebooku, to gorąco Was zachęcam: KLIK.

Możecie dołączyć do mnie również na Instagramie!

Będzie mi bardzo miło ? 

Follow my journey

Close