THINK PINK!

Już niedługo wiosna! Jeszcze tylko chwila… Czekam z utęsknieniem, a tymczasem żeby Was trochę obudzić z tego zimowego snu, przynoszę porcję energetycznego różu!

Róż ma moc! I należy do nas, kobietki! W sumie nawet teraz, gdy piszę ten tekst wokół mnie jest różowo. Różowy planner, różowe kwiaty i różowe lody dla osłody. Wszystkie odcienie szczęścia!

 

 

Róż niejedno ma imię i łatwo się do niego zniechęcić, jeśli kojarzymy go tylko z cukierkowatymi, pstrokatymi pokoikami dla małych dziewczynek. Tymczasem dla mnie ten kolor to energia, kobiecość, świeżość i radość! Róż cudownie łączy się z innymi barwami. Uwielbiam go w zestawieniu ze złotymi dodatkami, z bielą, beżem i wszelkimi odcieniami koloru niebieskiego, ale gdybym miała wybrać róż do swojego domu, byłby to delikatny, pudrowy odcień, stonowany, dziewczęcy i smaczny!

 

Źródło: www.tessaneustadt.com

 

Źródło: www.tessaneustadt.com

 

 Źródło: www.jamielaurenphotography.com

 

Źródło: www.kristywicks.com

 

Źródło: www.amiecorley.com

 

Źródło: www.monikahibbs.com

 

Źródło: www.summeradams.com

 

Źródło: www.instagram.com/jslifeandstyle

Bardzo lubię też kroplę różu w dodatkach, takich jak książki, notesy, poduszki i kwiaty. To wersja dla tych, którzy kochają ten kolor, ale boją się lub nie chcą zaszaleć, wprowadzając go do wnętrz w większej ilości. Różowe kwiaty zawsze poprawiają mi nastrój, dlatego często je wybieram. Poniżej mój walentynkowy bukiet z goździków, tulipanów i gałązek eukaliptusa- cudny, prawda?

 

 

 

Źródło: https://www.instagram.com/coastalhomelove

 

Źródło: www.decorgolddesigns.com

 

No i co tu dużo mówić, lubię fotografować różowe dodatki! Są takie wdzięczne… Jeśli macie ochotę na więcej moich zdjęć, zapraszam Was na mój Instagram.

 

 

Jak Wam się podoba róż we wnętrzach w tej delikatnej wersji? Nie odnosicie wrażenia, że zbyt rzadko możemy go spotkać w naszych domach? Może brak nam trochę odwagi na różowy fotel lub sofę?

 

Ściskam! I pamiętajcie, aby patrzeć na świat przez różowe okulary!

 

podpis

Jeśli jeszcze nie jesteś ze mną na Facebooku, to gorąco Cię zachęcam!

Możesz dołączyć do mnie również na Instagramie!

Zapraszam Cię także na mój Pinterest!

Będzie mi bardzo miło ?

Follow my journey

Close