plakaty dla dziewczynek do druku za darmo

DARMOWE PLAKATY DO DRUKU- DLA DZIEWCZYNEK

Plakaty i grafiki do druku to jeden z najłatwiejszych sposobów na szybką odmianę wnętrza. Drukujemy na ładnym papierze, oprawiamy w ramkę i gotowe! Dziś mam coś do pokoju dziewczynek, zapraszam!

Przygotowałam plakaty dla małych księżniczek, ale planuję też podobne dla chłopców- za jakiś czas pojawią się w osobnym wpisie. Zależało mi, aby obrazki były kolorowe, ale nie pstrokate, w ładnych, spokojnych odcieniach, nieprzesadzone. Jak zawsze wychodzę z założenia, że mniej znaczy więcej. Myślę, że będą ciekawym akcentem nad łóżkiem lub biurkiem- możecie umieścić je także pomiędzy innymi grafikami i zdjęciami.

Jestem pewna, że urozmaicą dziecięce galerie ścienne!

 

 

 

grafiki do druku

 

 

plakaty do pobrania

 

Grafiki są w formacie A4, zarówno po polsku, jak i po angielsku. Jest ich aż 10 do wyboru, więc myślę, że znajdzie się coś dla każdej młodej damy! Tradycyjnie plakaty trzeba wydrukować na dobrej jakości papierze.

Enjoy!

 

 

 

ABY POBRAĆ PLAKATY, KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

GRAFIKI DO DRUKU

 

 

Jeśli wykorzystacie moje plakaty, dajcie koniecznie znać- możecie wrzucić zdjęcie tu w komentarzu, oznaczyć mnie w mediach społecznościowych lub wysłać zdjęcie na maila: kontakt@simplyinteriors.pl.

Z ogromną przyjemnością zobaczę jak się u Was prezentują!

Ściskam!

 

 

podpis

Jeśli jeszcze nie jesteś ze mną na Facebooku, to gorąco Cię zachęcam!

Możesz dołączyć do mnie również na Instagramie!

Zapraszam Cię także na mój Pinterest!

Będzie mi bardzo miło ?

Follow my journey

Close